VII Niedziela Zwykła - 19 LUTEGO 2017 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa w środę o godz. 18.00. Przy witrażu św. s. Faustyny znajduje się studnia Jakuba, do której można wrzucać kartki z podziękowaniami i prośbami. Kartki do wypełnienia znajdują się pod chórem.

2. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

3. W sobotę, tak jak każdego 25. dnia miesiąca, o godz. 18.30 odprawiona zostanie Msza św. w intencji rodziców po stracie dziecka poczętego a  nienarodzonego.

4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy Przyjaciół Misji Oblackich – po Mszy św. spotkanie.

5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w poniedziałek 20 lutego, o godz. 18.00, w kościele pw. Pierwszych Męczenników Polski.

6. Przypominamy, że istnieje możliwość rozliczenia rocznego zeznania PIT w Stowarzyszeniu. Dyżury wolontariuszy w poniedziałki i czwartki od godz. 12.00 do godz. 17.00 oraz we wtorki od 12.00 do 14.30.  Prosimy w miarę możliwości o przyniesienie PIT-ów również za rok 2015   wtedy można wysłać zeznanie do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną.

7. Osoby, które zapisały się na wspólne wyjście do kina na film „Zerwany kłos”, mogą w zakrystii odebrać bilety.

8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Za tydzień do nabycia nowy, wielkopostny numer  naszego parafialnego czasopisma „Oblackie Echo”.

9. Odszedł  do wieczności śp. Daniel Stróżewski z ul. Towarowej.  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Uczniowie Zespołu Szkół Odzieżowych organizują akcję pomocy rodzinie zmarłego Daniela. W sobotę, 25 lutego, w budynku Szkoły przy ul. Śląskiej, można skorzystać z usług fryzjerskich w godz. 9.00-13.00. Szczegóły na plakacie w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

PROBOSZCZ - o. Piotr Darasz OMI

Poniedziałek, Rok A, I Dzień powszedni