PARAFIALNE

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

PARAFIA ŚW. JÓZEFA W GORZOWIE WLKP.

25-29 MARCA 2017r.

Rekolekcje prowadzą:

OJCOWIE PAULINI Z JASNEJ GÓRY

Szczegółowy plan w zakładce "Rekolekcje Wielkopostne"

Zapraszamy na stronę: web.facebook.com/historia.jozefgorzow poświęconą historii naszej parafii. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w budowanie strony.

XXV Zjazd NINIWY

Gorzów Wielkopolski, 10-13 listopada 2016

Mission: Possible II. Uwolnij się”

W dniach 10-13 listopada 2016r. w naszej parafii odbył się XXV już Zjazd NINIWY, tym razem pod hasłem "Mission: Possible II. Uwolnij się"

W spotkaniu uczestniczyło około 250 młodych ludzi z naszych oblackich parafii. Już wkrótce więcej o tym wydarzeniu w kolejnym numerze Obleckiego Echa.

Tymczasem zapraszamy do Galerii zdjęć...

Nabożeństwo uwielbienia i wywyższenia Krzyża Pańskiego - 7.10.

W pierwszy piątek października, bezpośrednio po Mszy Świętej, odbyło się w naszej parafii nabożeństwo uwielbienia Krzyża Pańskiego, wraz z modlitwą Maryjną o uwolnienie od wszelakich węzłów. Więcej o tym wydarzeniu w najbliższym numerze Oblackiego Echa a już teraz zapraszamy na kolejne nabożeństwo w pierwszy piątek listopada.

Od teraz nasze parafialne czasopismo jest dostępne również w wersji elektronicznej na stronie parafii w zakładce "Oblackie Echo"

Rekolekcje powołaniowe

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA ZAKŁADKI DOTYCZĄCEJ REKOLEKCJI POWOŁANIOWYCH U OBLATÓW. ZNAJDZIECIE TAM NAJBLIŻSZE TERMINY. ZAPRASZAMY.

Czytania:

• Ewangelia: